دانلود طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص | aberdeen | 15751

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. فایل کمیاب و بی نظیر دانلود طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص با تلاش و پشتکار و گذاشتن ساعت ها وقت بالاخره آماده استفاده شد. دقت کنید بعد از خرید شما فقط خودتان می توانید از این فایل استفاده کنید و حق فروش آنرا ندارید. چنانچه در هنگام پرداخت با پیغام خطا روبرو شدید، اصلا نگران نباشید چون ما در کنار شما هستیم و می توانید در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

پیل‬ ‫گوهر‬ ‫کوهه‌ی‬ ‫شاه‬ دانلود طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص ‫رده‬ ‫برآمد‬ ‫فروهشته‬ ‫شاهوار‬ ‫زمین‬ ‫سیه‬ دانلود طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص ‫تو‬ ‫همی‬ ‫گفتی‬ ‫چشم‬ ‫بدام‬ ‫عنانرا‬ دانلود طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص ‫روشن‬ ‫وگر‬ ‫آفتاب‬ ‫ندید‬ ‫سراپرده‬ ‫همی‬ دانلود طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص ‫زد‬ ‫بردند‬ ‫میان‬ ‫ز‬ ‫ایوان‬ ‫سپه‬ دانلود طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص ‫پیل‬ ‫بدشت‬ ‫نبودی‬ ‫بهر‬ ‫ز‬ ‫بکردار‬ دانلود طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص ‫دریای‬ ‫نیل‬ ‫سپهر‬ ‫زنگ‬ ‫تاج‬ ‫زمین‬

دانلود طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: دانلود طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 23 صفحه

بسمه تعالی «گزارش نهایی طرح پژوهشی» سنتز تركیبات لیمونن (و بورنئول) از روغن تربانتین مجری طرح : 1383-1382 گیاهان معطر عموماً به دسته ای از گیاهان اطلاق می شود كه حاوی تركیبات معطر و یا بعبارت دیگر اسانس هستند .

این قبیل گیاهان با تنوع فراوان در كشورمان گسترده شده اند .

امروزه استفاده از روغنهای اسانس در صنایع بهداشتی ، آرایشی ، غذایی و داروئی به قدری وسیع است كه در بسیاری از كشورها مقادیر زیادی از این اسانس ها و یا تركیبات تشكیل دهند آنها بصورت سنتزی تهیه می شوند .

انسان های طبیعی بدلیل عدم خطرات ناشی از آلودگی با مواد شیمیایی و نیز بو و اثر ویژه كه در تركیبات سنتزی براحتی قابل دسترسی نیست ، بسیار قابل توجه می باشند .

در كشور ما با وجود تنوع آب و هوایی و شرایط مناسب كاشت و پرورش گیاهان معطر ، اسانس های استخراج شده از این گیاهان نه تنها می توانند نیاز داخلی را رفع نمایند ، بلكه می توانند جایگاه مهمی را در صادرات كشور داشته باشند .

در هر حال توضیح و تبیین و موارد كاربرد یك اسانس در درجه اول به شناخت علمی آن مربوط می شود .

در واقع تركیبات معطر گیاه یكی از پدیده های جالب متابویسم گیاه است و بیشترین میزان رایحه را می توان از طریق گلهای تازه احساس نمود كه از حضور مقادیر ناچیزی از روغنهای اسانسی در گلبرگها ناشی شده است .

روغنهای اسانسی گاهی در شكل آزاد ، مانند اسانس موجود در گل رز و اسطوقدوس و گاه بصورت گلوكوزید است كه تحت شرایط مطلوب و در حضور آنزیم و با عمل تخمیر به شكل آزاد در می آید (مانند اسانس یاس) .

البته روغنهای اسانسی در سایر اندامهای گیاه نیز وجود دارند ، نظیر گل ، برگ ، پوست تنه گیاه و .

.

.

روغنهای اسانسی از دیدگاه شیمیایی ، مخلوطهای بسیار پیچیده شامل ترپن ها و سسكوئی ترپن ها و مشتقات اكسیژنه آنها و تركیبات دیگر هستند .

اكثر تركیبات تشكیل دهنده اسانس ها ، خواصی دارند كه استفاده از آنها را به صورت فرآورده های داروئی ، بهداشتی و غذایی امكانپذیر می سازد و بطور كلی تركیبات متشكله اسانسها را می توان به سه دسته مهم زیر تقسیم بندی نمود .

1)مونوترپن های اكسیژن دار 2)مونوترپن های بدون اكسیژن 3)سسكوئی ترپن ها مونوترپن ها می توانند خطی ، یك حلقه ای و یا دو حلقه ای باشند .

مونوترپن های اكسیژن نیز می توانند به فرمهای الكلی ، كتونی ، آلدئیدی و غیره باشند .

سقز از نظر شیمیائی جزء خانواده صمغ های طبیعی است .

این دسته از مواد از منابع طبیعی بدست آمده و دارای خواص مختلف فیزیكی و شیمیایی هستند .

استخراج این مواد از پوست درختان صورت می گیرد كه بصورت طبیعی یال مصنوعی شكافته شده و این مواد به شكل مایع غلیظ از آن خارج می شوند كه در مجاورت هوا بخشی از مواد صمغ تبخیر می گردد (مواد فرار) و باقیمانده كه قابل تبخیر نمی باشد ، در مجاورت هوا عمل اكسیداسیون و پلیمریزاسیون تدریجی در آن انجام می گیرد و به ماده خشك و جامدی تبدیل می گردد ه در اغلب حلالهای آلی حل می گردد .

اصولاً صمغ های طبیعی را نسبت به زمان نگهداری و حلالیت به دو گروه محلول در الكل و محلول در روغن تقسیم می كنند.

این مواد اصولاً

👇محصولات مشابه با دانلود طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص👇

طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونن (و بورنئول) از روغن تربانتین دانلود پاورپوینت بررسی حذف بیولوژیكی تركیبات آروماتیك از آبهای آلوده دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تلاشهای پژوهشی مولكول نگاری پلیمری سنتز و كاربرد آن در استخراج بررسی مولكول نگاری پلیمری سنتز و كاربرد آن در استخراج تركیبات و نظریه‌ های گراف دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم تفکر پژوهشی را در دانش آموزان توسعه و تقویت نموده فرهنگ پژوهش را در آنها نهادینه سازم پاورپوینت انواع فازها در سیمان و تركیبات شیمیایی پاورپوینت بررسی حذف بیولوژیكی تركیبات آروماتیک از آبهای آلوده

👇محصولات تصادفی👇

آموزش ریاضی با روش و فنون جدید ویژه پیش دبستانی، دبستانی ، دوره راهنمایی تحصیلی کتاب حسابداری شرکت ها دانلود مقاله رهبری استراتژی در فن آوری اطلاعات طرح راه اندازی موزه شهر دماوند پاور پوینت گردش زمین پاورپوینت معبد لوتوس اثر فریبرز صهبا دانلود پاورپوینت بررسی 5 نمونه مشابه هتل (طرح معماری4) تحقیق بررسی اوقات فراغت جوانان در ایران و امكانات موجود پایگاه داده شی گرا پرسشنامه صمیمیت تامپسون و واکر(1983) گزارش كارآموزی در شركت علمی و تحقیقاتی اصفهان تحلیل فیلتر موجبری پنجره ای در صفحه H با روش تطبیق مد دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق ساختار مغز و عملکرد آن بررسی ارتباط آموزشهای فنی و حرفه ای رسمی (بخش صنعت) با نیازهای بازار كار دانلود ارائه یک سیستم خبره

👇کلمات کلیدی👇

دانلود طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص;تحقیق طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص;مقاله طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص;طرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونی 15 ص