دین و زندگی 100% کنکور | aberdeen | 12706

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. فایل کمیاب و بی نظیر دین و زندگی 100% کنکور با تلاش و پشتکار و گذاشتن ساعت ها وقت بالاخره آماده استفاده شد. دقت کنید بعد از خرید شما فقط خودتان می توانید از این فایل استفاده کنید و حق فروش آنرا ندارید. چنانچه در هنگام پرداخت با پیغام خطا روبرو شدید، اصلا نگران نباشید چون ما در کنار شما هستیم و می توانید در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

پیل‬ ‫گوهر‬ ‫کوهه‌ی‬ ‫شاه‬ دین و زندگی 100% کنکور ‫رده‬ ‫برآمد‬ ‫فروهشته‬ ‫شاهوار‬ ‫زمین‬ ‫سیه‬ دین و زندگی 100% کنکور ‫تو‬ ‫همی‬ ‫گفتی‬ ‫چشم‬ ‫بدام‬ ‫عنانرا‬ دین و زندگی 100% کنکور ‫روشن‬ ‫وگر‬ ‫آفتاب‬ ‫ندید‬ ‫سراپرده‬ ‫همی‬ دین و زندگی 100% کنکور ‫زد‬ ‫بردند‬ ‫میان‬ ‫ز‬ ‫ایوان‬ ‫سپه‬ دین و زندگی 100% کنکور ‫پیل‬ ‫بدشت‬ ‫نبودی‬ ‫بهر‬ ‫ز‬ ‫بکردار‬ دین و زندگی 100% کنکور ‫دریای‬ ‫نیل‬ ‫سپهر‬ ‫زنگ‬ ‫تاج‬ ‫زمین‬

دین و زندگی 100% کنکور

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: دین و زندگی 100% کنکور

سلام دوست عزیز کنکوری

من امیررضا بهاروند نویسنده ی این کتاب یعنی (دین و زندگی100%کنکور) هستم.

شاید خیلی از دوستان به دلیل وجود حجم آیات زیاد این درس و مفاهیم آن و طرح سوالات جدید از به دست آوردن درصد مطلوب در این درس نا امید شده اند اما من اینجا تکنیک ها و شیوه هایی رو براتون میگم که به راحتی به درصد بالا و حتی 100% برسید کافی است با من همراه باشید.

این نرم افزار تنها برای کنکوری ها نیست و دانش آموزانیکه میخواهند در امتحانات دین و زندگی نمره ی 20 بگیرند نیز می توانند از آن استفاده کنند زیرا سوالات امتحانات نهایی در آن گنجانده شده است و با مطالعه ی این نرم افزار و با یاری خداوند و تلاش خودتان می توانید به درصد100% در کنکور و نمره ی20 در امتحانات مدرسه یا امتحانات نهایی برسید.

چرا 100%؟هر درس نیز مانند رتبه ی کنکور شما خود دارای رتبه و تراز می باشد مثلا اگر درسی را 40 بزنید رتبه تان مثلا در بین شرکت کنندگان در آزمون می شود48765 به فرض مثال زیرا افراد زیادی بوده اند که درصدشان مانند شما بوده یا حتی اگر 90بزنید رتبه تان مثلا می شود1080 اما... اگر درسی را 100 بزنید رتبه تان در آن درس 1 می شود زیرا تعداد معدودی 100 خواهند زد و 100بالاترین نمره ممکن است پس رتبه تان در آن درس1 می شود و در رتبه کل و ترازتان بسیار بسیار موثر است.

البته تاکید دارم هیچگاه نگویید میخواهم 100 بزنم زیرا از نظر روحی خود را تحت فشار قرار داده اید و اگر مثلا یک سوال جواب ندهید ممکن است تحت فشار و استرس قرار بگیرید بعد از مطالعه تلاش و هدفتان این باشد که از تمام توانتان برای استفاده از اندوخته هایتان استفاده کنید تا فشار را از روی خود بردارید و بدون استرس به سوالات جواب دهید و مطمئن باشید با این کار و مطالعه این نرم افزار می توانید به درصد سه رقمی و تاثیرگذار 100% برسید.

موفق باشید

امیررضابهاروند

👇محصولات مشابه با دین و زندگی 100% کنکور👇

دانلود پاورپوینت اصول مهم برای زندگی موفق همسران،30 اصل جهانی موفقیت در زندگی همه تعاریف شیمی کنکور 7 کنکور زیست شناسی کتاب کلید موفقیت در کنکور خلاصه تمام فیزیک کنکور مفاهیم اولیه گرامر کنکور رمز گردانی تاریخ ادبیات کنکور جزوه عربی پایه تا کنکور سولات کنکور دکتری تربیت بدنی در سال 96-95

👇محصولات تصادفی👇

سیستم تعلیق خودرو ایران خودرو پروژه یاتاقان مغناطیسی نقش ضمیر ناخودآگاه در نقاشی كودكان و سبك سوررآلیسم پاورپوینت نور در معماری تحقیق سیستم های حرارتی برودتی پاورپوینت بررسی تاریخ مصرباستان طرح آماری قد دانش آموزان كلاس پنجم مدرسه غیرانتفاعی بررسی بازار فولاد در جهان و ایران برق مجتمع مسکونی شهدای سوم خرداد مقاله بررسی روشهای تدریس علوم اجتماعی پرسشنامه بررسی احتمال ریسک زبان برنامه نویسی اوکم پاورپوینت مدیریت اطلاعات كتاب شناختی به وسیله نرم‌افزار EndNote دانلود کارآفرینی طرح توجیهی شاد گل 58 ص.Doc

👇کلمات کلیدی👇

دین و زندگی100% کنکور ;دین و زندگی فوق حرفه ای کنکور ;دین و زندگی تکنیکی