افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0 | aberdeen | 11199

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. فایل کمیاب و بی نظیر افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0 با تلاش و پشتکار و گذاشتن ساعت ها وقت بالاخره آماده استفاده شد. دقت کنید بعد از خرید شما فقط خودتان می توانید از این فایل استفاده کنید و حق فروش آنرا ندارید. چنانچه در هنگام پرداخت با پیغام خطا روبرو شدید، اصلا نگران نباشید چون ما در کنار شما هستیم و می توانید در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

پیل‬ ‫گوهر‬ ‫کوهه‌ی‬ ‫شاه‬ افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0 ‫رده‬ ‫برآمد‬ ‫فروهشته‬ ‫شاهوار‬ ‫زمین‬ ‫سیه‬ افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0 ‫تو‬ ‫همی‬ ‫گفتی‬ ‫چشم‬ ‫بدام‬ ‫عنانرا‬ افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0 ‫روشن‬ ‫وگر‬ ‫آفتاب‬ ‫ندید‬ ‫سراپرده‬ ‫همی‬ افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0 ‫زد‬ ‫بردند‬ ‫میان‬ ‫ز‬ ‫ایوان‬ ‫سپه‬ افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0 ‫پیل‬ ‫بدشت‬ ‫نبودی‬ ‫بهر‬ ‫ز‬ ‫بکردار‬ افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0 ‫دریای‬ ‫نیل‬ ‫سپهر‬ ‫زنگ‬ ‫تاج‬ ‫زمین‬

افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0

افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0

یكی از ملزومات كلیدی در هر نوع برنامه كامپیوتری میزان كارائی و قابلیت پاسخگوئی سریع آن به كاربران است . طراحان و پیاده كنندگان برنامه های كامپیوتری می بایست در زمان طراحی ، پیاده سازی و نوشتن كد به این موضوع توجه جدی داشته باشند.

برنامه های وب با توجه به ماهیت و رسالت خود می بایست قادر به ارائه خدمات مورد نیاز به صدها و یا هزاران متقاضی همزمان به سادگی و با سرعت مطلوب باشند. به عبارت دیگر ، همزمان با افزایش كاربران نمی بایست شاهد افت سرعت و كارآئی یك برنامه وب باشیم .

با ارائه فریمورك دات نت و به دنبال آن ASP.NET ، پیاده سازی یك برنامه وب بطرز ناباورانه ای ساده شده است . همین موضوع باعث شده است كه طراحان و پیاده كنندگان بیشتر در اندیشه طراحی و پیاده سازی سریع برنامه های وب باشند و به مسائل مربوط به كارآئی برنامه كمتر توجه نمایند .

پیاده كنندگان برنامه های وب با استفاده از فناوری ASP.NET می بایست با بكارگیری مجموعه ای از ترفندها ، فناوری ها و رعایت برخی نكات كلیدی اقدام به پیاده سازی برنامه های وب با كارآئی بالا نمایند .

در این مقاله و سایر مقالاتی كه در آینده منتشر خواهد شد قصد داریم به برخی از روش های موجود به منظور طراحی و پیاده سازی یك برنامه وب كارآ اشاره نمائیم . بدین منظور بر روی سه محور اساسی زیر متمركز خواهیم شد :

طراحی برای كارآئی : در این رابطه به مجموعه ای از نكات كلیدی اشاره خواهیم كرد كه رعایت آنها در زمان طراحی می تواند زمینه پیاده سازی یك برنامه وب كارآ را فراهم نماید .

تست برنامه قبل از عملیاتی شدن آن: یكی از مسائل مهم در ارتباط با برنامه های وب ، عدم تست آنها با شرایط مشابه و یا نزدیك به محیط واقعی است . در این راستا می توان از نرم افزارها و یا ابزارهای مختلفی استفاده كرد تا بتوان عملكرد و سرویس دهی یك برنامه وب را قبل از زیر بار رفتن واقعی مشاهده و بررسی نمود . شركت مایكروسافت در این رابطه ابزارها و برنامه های متعددی را ارائه نموده است كه به بررسی آنها خواهیم پرداخت .

پیاده سازی سیستم caching : با پیاده سازی سیستم caching در سطوح متفاوت و caching داده می توان كارآئی برنامه های وب را بطرز كاملا" محسوسی افزایش داد. در این بخش به نحوه پیاده سازی سیستم caching در برنامه های وب اشاره خواهیم كرد .

در ادامه بر روی اولین محور متمركز و به بررسی مسائل مرتبط با آن خواهیم پرداخت .

👇محصولات مشابه با افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0👇

بررسی اثر ویتامین A بر افزایش كارآیی واكسن ضد كوكسیدیوز در جوجه های گوشتی بررسی اثربخشی برنامه اصلاح عزت نفس ضمنی بر افزایش عزت نفس ضمنی و کاهش ترس از ارزیابی منفی ضمنی در افراد دارای اختلال اضطراب اجتماعی آموزش افزایش لایک و فالور اینستا نامحدود و بدون افزایش فالوینگ ساختار سرمایه و كارآیی شركت یك روش جدید برای تست تئوری عامل و كاربردی برای صنعت بانكداری دانلود پاورپوینت برنامه ریزی، برنامه ریزی جامع و استراتژیک (فصل دوم کتاب مدیریت عمومی دکتر الوانی) دانلود تحقیق هزینه های آموزش الگوها و مدل های برنامه ریزی آموزشی انواع مدل های برنامه ریزی آموزشی 33 ص افزایش قد و رفع مشکلات کمر و پا افزایش اعضای کانال راه های افزایش دقت و تمرکز دانش آموزان

👇محصولات تصادفی👇

آموزش کسب درآمد ماهانه 5 میلیون به بالا از اینتزنت مقاله درمورد قانون تجارت الکترونیک بررسی عوامل موثر در شور شدن خاکهای دشت مقاله درباره ارزشیابی و تأثیر آن بر پیشرفت تحصیلی سوالات ریاضی چهارم ابتدایی نوبت اول پروژه کارآفرینی کارگاه تولید سس از سویا پاورپوینت سیب زمینی انزوا - عزلت و تنهایی در دیوان شهریار گزارش کارآموزی حسابداری صنعتی پاورپوینت سازه کوبیاکس پرسشنامه اندازه گیری نگرش های صمیمانه 50 ماده همه چیز در مورد Disk Defragmenter ارزشیابی عملكرد پاورپوینت دستنامه برنامه ریزی استراتژیک روش تحقیق بررسی میزان آسیب اجتماعی در میان دانشجویان

👇کلمات کلیدی👇

دانلود مقاله افزایش كارآیی برنامه های وب در ASPNET 20;دانلود و خرید مقاله افزایش كارآیی برنامه های وب در ASPNET 20;دانلود و خرید افزایش كارآیی برنامه های وب در ASPNET 20;خرید افزایش كارآیی برنامه های وب در ASPNET 20;دانلود رایگان مقاله افزایش كارآیی برنامه های وب در ASPNET 20;خرید و دانلود مقاله رشته کامپیوتر